Sektördeki en mükemmel endüstriyel hizmet ve nakliye araçları


Club Car’ da tasarım, üretim ve montajın tüm detayları gerçekleştirilirken ödünsüz bir istek ile üstün performans düşünülür. Kaliteli ürünlerin imalatında Club Car çalışanlarının olağanüstü etkisi firmanın 35 yıldan fazla bir süre arkasındaki itici gücü olmuştur. Firmanın müşterileri ile ilişkisi de bir o kadar önemlidir: dünya çapındaki dağıtım ağı 600 distribütör, bayi ve şubeyi kapsamaktadır. Agusta Georgia USA merkezli firma dünya çapındaki Ingersoll-Rand’ın bir parçasıdır.

Ingersoll-Rand çeşitliliği yüksek küresel bir sanayi firması olarak, gıda nakliyesi ve koruma-bozulma, güvenli konut ve ticari işletmeler, endüstriyel verimlilik ve etkinlik yükseltici ürünler ve hizmetler sunmaktadır. 100 yıllık bir gelenekten kaynaklanan teknolojik yenilikler sayesinde, firmaların ve onların müşterilerinin ilerleme yaratmasını sağlamaktadır.

Club Car endüstriyel hizmet ve nakliye araçları verimlilik ve uzun ömürlülük-dayanıklılık değerleri ile bu sektörün liderleri olarak kabul edilmektedir. Günümüzde 40’ tan fazla sektörde; zemin bakımları, endüstriyel, ticari ve eğlence, vs farklı uygulamalarda kullanılmaktadır. Bir sanat abidesi özelliğindeki mühendisliği ve beğenilen stili ile birçok nitelik, Club Car’ ın sektöre defalarca öncülük etmiş olduğunun gerçeğidir. Club Car’ ın yarın için yapmış olduğu hazırlık, bugün olduğu gibi gelecekte de Sizlere hizmet edecektir.